Про проєкт

Київ і Україна – історичний центр християнської цивілізації у Центральній і Східній Європі. Багато віків це первородство прагнула вкрасти Московія та інші сили навколо. Українському народу довелося багато віків виборювати власну свободу і свою землю. Нині ми наблизилися до історичної кульмінації – повернення первородства, відродження ідентичності і розбудова нової країни.

img

Найкращі суспільні і державні перетворення можуть відбутися лише на основі конституційної ідеї відповідальності перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями.

Найголовнішим скарбом України є народ – люди, сім’ї, діти. Територія стає країною, якщо там мешкають громадяни, проживає нація. А з цим в Україні є великі проблеми. Від початку війни у 2014 році фактор демографії набув надзвичайної гостроти. Багатомільйонна трудова міграція після скасування візового режиму. За даними ООН – понад 8 мільйонів українців (передусім жінок і дітей) стали біженцями по всьому світу тільки за останні півтора роки. У цей же час – сотні тисяч українських чоловіків гинуть та зазнають каліцтва, захищаючи нашу землю.

img

Саме тому сімейна політика, захист життя і дітей, підтримка батьківства і материнства мають стати ключовим пріоритетами державної політики. І не лише соціальної, а й безпекової.

Сьогодні нам необхідно долати армію російських окупантів і звільняти наші землі. Але водночас – і блокувати руйнівні зусилля західних неомарксистів. Бо в час, коли українська армія боронить нашу землю і сім'ї, різні сили просувають в Україні руйнівні ідеї, які загрожують нашій ідентичності, нашим дітям і сім'ям, нашим фундаментальним цінностям: життя, сім’я, гідність, перемога.

Україна – країна з драматичною історією і величним майбутнім. І ми тут єднаємося, щоб захистити і зберегти найцінніше!

Теми, яких будемо торкатися на Саміті:
img Збройні сили України – на захисті життя і сімей
img Демографія як фактор існування національної держави
img Сімейна політика і національна безпека
img Діти під час війни: знайти і допомогти
img Українські громади і регіони – практичні кроки
img Міжнародний правозахист в інтересах родини
img Україна у Європі – захист цінностей, експорт гідності
Контакти

Ми єднаємося, щоб захистити і зберегти найцінніше!
Якщо бажаєте взяти участь у Саміті або у вас є запитання, зв’яжіться з нами.

зв’язатися з нами
img