Співорганізатори cаміту

До складу співорганізаторів Саміту входять потужні інтернаціональні
громадські та благодійні організації.

«Chalice of mercy» «Chalice of Mercy» - благодійний фонд, який протягом 16 років надає гуманітарну допомогу та підтримує медичну сферу в Україні.
Фонд заснований українкою Валентиною Павсюковою в 2007 році, у маленькому містечку Chippewa Falls у штаті Вісконсін, США. На протязі цих років фонд забезпечував медичним обладнанням лікарні України, відремонтував Запорізький хоспіс Архангела Михаїла для тяжкохворих пацієнтів та заснував для дітей Світлицю “Cв. Марії Горетті” в м. Запоріжжі.
Організував понад 60 паломницьких поїздок для української молоді, лікарів-гінекологів та воїнів АТО.

2022–й рік став рекордним за численністю допомоги.
В час повномасштабної російської війни, фонд
«Chalice of Mercy» акумулював свої зусилля для підтримки цивільного населення, лікарсько-стабілізаційних пунктів, польових госпіталів, військових шпиталей та багатьох лікарень. Фонд піклується про родини українських захисників та надає їм гуманітарну підтримку. Загальна сума допомоги вже перевищує 38 млн.доларів.

«Chalice of Mercy» являється головним спонсором
БФ «Protez Foundation» (США, штат Міннісота), який є найбільшою платформою у світі по протезуванню українських військових. За рік існування фундації 75 українських героїв отримали протезування в США безоплатно, включаючи всі витрати на переліт та проживання. Кожен військовий повертається в Україну з трьома видами протезу від провідних компаній Ottobock та Ossur. В цілому було надано 243 протезів.
Благодійний фонд «Chalice of Mercy» є головним організатором та спонсором Міжнародного Саміту
«Україна – Життя. Гідність. Перемога!»
«Protez foundation» Protez Foundation – це один із найбільших у світі благодійних фондів по протезуванню та реабілітації українських військових, цивільних та дітей. Головна клініка розташована у США в штаті Міннесота.
Із травня-2022 фонд прийняв 75 пацієнтів та встановив 243 протезів (люди мали подвійну та потрійну ампутацію, також отримували ходові та спортивні протези).
1 березня 2023 року у м. Сваляві на Закарпатті Protez Foundation відкрив клініку для сервісного обслуговування та проходження реабілітації військовослужбовців. Фонд покриває всі витрати пацієнтів – транспортування, проживання, протезування та реабілітацію.
Рух «Viva Mexico»
Рух Viva Mexico виник у 2019 році після туру всіма штатами Мексики, для вирішення соціальних проблем громадянського суспільства. Тоді стало зрозуміло, що ми мусимо бути єдиними та злагодженими. Зважаючи на це, ми можемо сказати: «Разом ми сильніші». Ми є СУСПІЛЬНИМ РУХОМ, покликаним об’єднати та сприяти зусиллям громадянського суспільства (як окремих осіб, так і організацій) на користь основних прав людини, щоб досягти гармонії для своїх громадян.
Ми прагнемо оновленої, економічно розвиненої Мексики, де гарантується правосуддя і рівна відповідальність, викорінюється бідність.
«O.U.R. VISION»
Ми ведемо боротьбу проти торгівлі дітьми та сексуальної експлуатації в усьому світі. Наша робота не має кордонів — ми їдемо в найпотаємніші куточки світу, щоб допомогти правоохоронним органам у порятунку дітей та забезпечені постійного належного догляду. Ми надаємо важливі ресурси правоохоронним органам для проведення профілактичних заходів, які приносять користь дітям з групи ризику в усьому світі.
Наша рішучість не послаблюється і ми надалі віддано діятимемо, доки кожна дитина не буде в безпеці.
«MOVIE TO MOVEMENT»
Наша місія полягає в тому, щоб пропагувати незрівнянну гідність і красу людської особистості через силу кіно. Ми спонукаємо людей до дії, створюючи та рекламуючи фільми, які сприяють вихованню культури життя, любові та краси.
ПРОЕКТ «ВРАЗЛИВІ ЛЮДИ» МІСІЯ:
Захищати вразливі верстви населення від насильства, обороняти людську гідність і надихати на взаємопоміч та підтримку.

БАЧЕННЯ: Цивілізація, яка шанує гідність, красу та цінність людської особистості від першої появи життя до природної смерті та віддано захищає життя на всіх рівнях управління, від найменшого села до альянсів і угод між суверенними державами.

 • ПРОЕКТ «ВРАЗЛИВІ ЛЮДИ» це:
 • Захист вразливих верств населення.
 • Реагування на фальшивий гуманізм і обмежене бачення людської гідності.
 • Підтримка потребуючих людей, що опинились в критичній ситуації в складні часи.
Всеукраїнський благодійний фонд «Сім'я»
Керівник Фонду Буковинський А.Й. з 1998 року проводить авторські сімейні семінари. Підготував понад 6000 пар до подружнього життя. У 2012 році захистив дисертацію на тему: "Сім'я - як соціокультурний феномен в Україні" в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова Є тренером програми для татів Міжнародної ініціативи tato.net (Польща).
«Всі разом!» Всеукраїнський громадянський рух Об’єднання людей і організацій, які сповідують вічні цінності
 • МІСІЯ
 • Суспільні і державні перетворення на основі конституційної ідеї відповідальності перед
 • Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями.
 • ЦІННОСТІ
 • Християнські цінності і євангельські постулати – найкращий базис для побудови успішної держави і справедливого суспільства.
 • Україноцентризм і захист національних інтересів – в основі державної політики.
 • Ефективна праця, підтверджена компетентність, висока трудова етика – принципи сталого розвитку.
 • Пріоритети
 • Суспільне лідерство і державне управління.
 • Сім’я, подружжя, батьківство, материнство, дитинство.
 • Життя і здоров’я: збереження і підтримка.
 • Прикладна аналітика і напрацювання стратегій.
 • ДІЇ
 • Організовуємо вуличні тематичні заходи: сімейні фестивалі та правозахисні акції.
 • Взаємодіємо з органами влади на державному і місцевому рівнях.
 • Готуємо компетентні аналітичні матеріали та актуальні медіа продукти.
 • Оснащуємо суспільних лідерів та управлінців.
Всеукраїнський благодійний фонд «за гідність людини»
Проводить діяльність з 1992 року. Завдяки об’єднаним зусиллям в 2004 році вдалося змінити законодавство України про штучне переривання вагітності, яке було дозволене до 27 тижнів вагітності по медичних та соціальних показаннях.
«Save Ukraine» Save Ukraine – це мережа порятунку від війни, заснована в 2014 році.
З моменту заснування «Save Ukraine» зосереджується на евакуації вразливих людей від зони війни. «Save Ukraine» також відновлює та перебудовує життя українських сімей з дітьми.
З 24 лютого «Save Ukraine»:
 • Евакуйовано понад 77 500 дітей та дорослих із зон бойових дій;
 • Надано гуманітарну допомогу понад 104 тис. осіб
 • Надано психологічну, медичну та юридичну допомогу понад 86 600 особам
«Всеукраїнський Собор» Всеукраїнський Собор об’єднанує провідні релігійні та громадські організації, а також усіх небайдужих громадян навколо ідеї побудови християнського шляху розвитку української держави.
Координатори обласних осередків Всеукраїнського Собору працюють по всій Україні, надаючи щоденну допомогу багатьом тисячам біженців, дітям, інвалідам, знедоленим, багатодітним, пораненим, людям, що втратили дах над головою у цій страшній війні, яку розв’язала проти України Російська Федерація.
Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) Представляє більш як 95 % усіх релігійних організацій України. 25 років міжконфесійної співпраці.
Є однією з найавторитетніших громадських інституцій в Україні, яка діє на засадах самоорганізації і не залежить від уряду, політичних партій і бізнес-структур. Рада Церков бере активну участь у громадському житті країни, реагуючи на суспільні виклики публічними заявами, миротворчими та іншими заходами.
З початку російської агресії проти України ВРЦіРО активно долучається до захисту прав віруючих і релігійних громад, які потерпають від релігійних переслідувань на тимчасово окупованих територіях України. Веде послідовну діяльність, спрямовану на звільнення з російського полону військових і ув’язнених із політичних мотивів громадян України.
img
Християнський рух «за життя» Захист життя від зачаття до природньої смерті. Молитовне служіння життю. Просвітницька діяльність щодо збереження життя від зачаття.